Event biznesowy w Pałacu Domaniowskim

Pałac Domaniowski

Szukasz miejsca na imprezę służbową, bankiet, szkolenie, czy konferencję? Pałac Domaniowski jest idealnym wyborem.

Znajduje się w doskonałej lokalizacji. Malownicze otoczenie, z dala od zgiełku, przy jednocześnie świetnym dojeździe z Warszawy, Łodzi, czy Krakowa.

Pałac Domaniowski ma w swojej ofercie 5 sal. Każda sala konferencyjna wyposażona jest w nowoczesny sprzęt multimedialny i audiowizualny. Zaplecze gastronomiczne, którym dysponuje, sprosta oczekiwaniom każdego Gościa. Profesjonalna obsługa dba o to, aby spotkania biznesowe, które się tu odbywają, sięgały najwyższego poziomu.

Poza szkoleniami, konferencjami, organizujemy również wszelkiego rodzaju imprezy firmowe, te bardziej, jak i mniej oficjalne. Bankiet, bal, a także wyjazdy integracyjne. Zapewniamy mnóstwo atrakcji. Dużym uznaniem cieszy się wśród naszych Gości Gra Pałacowa, w której uczestnicy odkrywają tajemnice starego Pałacu. Wspólne dążenie do celu jednoczy grupę, wzmacnia pracę zespołową, dbałość o każdą jednostkę, tak aby wszyscy razem dotarli do finiszu. Escape Room, czyli inaczej Pokój Zagadek, w którym podobnie, gracze muszą działać razem, aby wydostać się z pokoju. Rozwiązują zagadki, również nawiązujące do historii Pałacu.

Inną formą rozwijającą pracę zespołową jest Eco race, rajd na orientację, dostosowany indywidualnie do możliwości i oczekiwań Klienta. Świetną rozrywkę zapewnią Wirtualne gogle, dzięki którym przenosimy się do nieistniejącego świata. Dużo radości, śmiechu i zacieśnianie więzi. W ofercie Pałacu znajdują się również elektryczne rowery, ciekawa alternatywa wycieczek rowerowych dla osób nie lubiących się męczyć.

Pałac Domaniowski może zapewnić 95 miejsc noclegowych w 42 pokojach. Goście w ramach oferty mają dostęp do Strefy Wellness oraz Strefy Fitness, co po intensywnym dniu odpręży każdego, dodając mu jednocześnie sił na kolejny intensywny dzień.

Zorganizujemy każde spotkanie, czy wyjątkową imprezę. Z przyjemnością dostosujemy się do potrzeb i wizji naszych Gości, chętnie posłużymy naszym doświadczeniem.

Może Ci się również spodoba