Gastronomia i hotelarstwo

Noclegi w rzeszowskich hotelach za nieduże pieniądze

Rzeszów jako miasto w południowo – wschodniej Polsce jest stosunkowo niedrogie w porównaniu z innymi, rodzimymi miejscowościami. Z tego względu hotelowa oferta Rzeszowa wypada atrakcyjnie cenowo, w porównaniu z ofertami innych miast.

W dwugwiazdkowym Hotelu Iskra, zlokalizowanym w dogodnym miejscu, można spędzić noc już za 100 złotych za osobę w pokoju jednoosobowym, bądź za 60 złotych od osoby, w pokoju dwuosobowym. Jest to niezwykle atrakcyjna oferta, tym bardziej, że w cenę pobytu wliczone jest smaczne śniadanie. Ponadto każdy z pokoi wyposażony jest w telewizję satelitarną, bezprzewodowy Internet, pokoje posiadają też osobną łazienkę z prysznicem. Z hotelu jest blisko do centrum Rzeszowa, więc tym bardziej cena za pobyt wydaje się być niska, a oferta korzystna.

Atrakcyjny cenowo jest także Hotel Eden usytuowany 4 km od centrum miasta. Jest to jednogwiazdkowy hotel, który dysponuje bezpłatnym parkingiem, bezprzewodowym dostępem do Internetu, a pokoje wyposażone są w łazienkę i telewizory z płaskim ekranem. Ponadto goście mogą wypocząć na hotelowym tarasie, a dzieci mogą skorzystać z przyhotelowego placu zabaw. Cena pobytu jest bardzo niska i nie przekracza 50 złotych za osobę w pokoju dwuosobowym, natomiast przy skorzystaniu z opcji pokoju trzyosobowego koszt za osobę wynosi jedynie 40 złotych.

W Rzeszowie można wypocząć korzystając z przyzwoitego standardu hoteli za niewielkie pieniądze, co jest niemożliwe w innych, większych miastach Polski. Pokoje wyposażone są zgodnie z podstawowymi standardami, tak, aby wypoczynek gości był przyjemny, a oni sami usatysfakcjonowani i zadowoleni z pobytu.

Udostępnij