Budownictwo i aranżacja

Jak powstaje fotoobraz?

Fotoobraz na płótnie - Drukarniaobrazow.pl

Fotoobraz jest coraz popularniejszą formą wśród wydruków. Nic dziwnego, to bardzo ciekawa opcja, dzięki której możemy umieścić własne zdjęcia na wielkoformatowym obrazie. Fotoobraz na płótnie zawsze wzbudza duże zainteresowanie, a także podziw, dlatego też coraz więcej osób zastanawia się, jak ono powstaje.

Najwyższa technologia

Coraz więcej firm stawia na wydruki ekologiczne i jest to zdecydowanie bardzo dobry krok. Dzięki wydrukom w technologii latex, nie musimy się obawiać o zdrowie nasze oraz naszych bliskich. Sporą popularność można zauważyć jeśli chodzi o plotery HP LATEX. Na obecne czasy jest to najbardziej zaawansowana dostępna technologia. Sprawia ona, że wydruki są trwałe, a także ekologiczne i przede wszystkim bezpieczne. Dzięki temu nie musimy się obawiać, że wydrukowany fotoobraz zaszkodzi komuś z naszego otoczenia. Fotoobrazy można umieszczać wszędzie, nawet w pokoju dziecięcym ze względu na to, że nie emituje szkodliwych związków chemicznych, a także są bezwonne.

Zadbaj o najmniejszy szczegół

Mówi się, że to szczegóły tworzą cały obraz. Zanim zdecydujemy się na konkretne miejsce, w którym wykonamy obraz na płótnie ze zdjęcia, poczytajmy opinie na temat drukarni. Najlepiej wybrać taką, która posiada dobre recenzje, a także podejdzie indywidualnie do Twojego zamówienia, a w razie potrzeby także doradzi. Tak jest na przykład w krakowskiej Drukarni Obrazów, gdzie można poprosić specjalistę o poradę. Dodatkowo w tym miejscu, każdy obraz wykańczany jest ręcznie z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Każdy fotoobraz, który jest tu drukowany, ma swój profil kolorystyczny, dzięki czemu można w maksymalnym stopniu zachować zgodność kolorów. Wydruki są naprawdę wysokiej jakości, wykorzystywane są tutaj płótna poliestrowe, bawełniane oraz satynowe. Dodatkowo każdy z obrazów jest oprawiony drewnianą ramą. Wykończenie fotoobrazu polega na naciągnięciu na blejtram. Cały proces odbywa się ręcznie, dzięki czemu można zadbać o wszystkie szczegóły.

Udostępnij