Pałac Domaniowski- miejsce, gdzie można zorganizować bajeczny ślub

Pary młode nauczone doświadczeniem zdaje się- powróciły do nieco bardziej kameralnych wesel, ponieważ huczne zabawy pochłaniają ogromne środki finansowe, a ich organizacja zajmuje dużo czasu.

Ślubne trendy w 2020 roku

Większość portali i blogów okołoślubnych sugeruje, że popularne będą śluby na łonie natury na przykład w przydomowym sadzie lub polnej łące, bo Młodzi zaczynają sobie cenić bliskość natury. Bardzo możliwe również, że śluby na stadionie, w zoo czy starej stodoły wypełnionej sianem również znajdą się na czele listy najbardziej zaskakujących miejsc na uroczystość ślubną.

A co jeśli chodzi o ubiór?

Tutaj zaczyna się powracać do skromnych, delikatnych sukien, które mają w sposób finezyjny podkreślić urodę Panny Młodej, lecz nie w sposób nachalny i prostacki, a subtelny. U panów nic się nie zmieniło nadal obowiązkowym strojem na uroczystości ślubnej, będzie smoking lub garnitur. Najlepiej, żeby ładnie komponował się z suknią Panny Młodej.

A co dla tych, którzy po weselu oczekują czegoś więcej?

Ich z pewnością zaintryguje wesele w pałacu i ślub w okolicach Warszawy. Znajduje się tam urokliwy Pałac Domaniowski, w którym Państwo Młodzi poczują się jak w bajce. Zresztą nie ma w tym ani grama przesady, gdyż tak urokliwa okolica i profesjonalna organizacja wesela zdarza się naprawdę rzadko. W Pałacu Domaniowskim panuje iście królewska atmosfera, a wszystkie uroczystości ślubne mają w sobie ziarnko arystokratycznej fantazji.

Czym może zaskoczyć Młodych Pałac Domaniowski?

Na pewno swoim ogromem. Tutaj z pewnością można zorganizować wesele na 200 lub 300 osób i nie martwić się brakiem miejsca. Istnieje możliwość organizacji ślubu nie tylko wewnątrz pałacu, lecz również w tutejszym ogrodzie. Specjalnie z tej okazji ustawiane są krzesła, rozwieszane ślubne dekoracje, a nawet rozwijany czerwony dywan dla Pary Młodej, po którym może śmiało kroczyć do ołtarza.

Również pokoje w Pałacu Domaniowskim są urządzone ze smakiem i zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami ekskluzywnych klientów. Gdy skończy się uroczystość ślubna Para Młoda- może je wynająć, by spędzić w ich wnętrzu noc poślubną. Oczywiście jako prezent od właścicieli pałacu otrzyma spory rabat cenowy.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 − 7 =