Handel i usługiogólneRóżne

Chcesz wypromować swoją firmę? Postaw na reklamę na samochodzie!

https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/oklejanie-pojazdow-i-witryn/

Średnio przeciętny polski kierowca podróżuje 20 000 km rocznie. Co oznacza, że jest wielu ludzi, którzy mogą być naszymi potencjalnymi klientami! Minęły czasy, kiedy ludzie żyli, pracowali i bawili się w promieniu zaledwie od kilku do kilkunastu kilometrów. Stało się tak, ponieważ populacja Polski znacząco wzrosła, nasz naród stał się bardziej podzielony, a nasza zależność od samochodów zwiększyła się. W związku z tym reklama na samochodzie stała się powszechną formą marketingu. Jeśli posiadasz lokalną firmę i chcesz przyciągnąć lokalnych klientów, nie możesz tej formy promocji zignorować.

Rzućmy okiem na niektóre korzyści, jakie może przynieść reklama na samochodzie…

Szacuje się, że w ciągu przeciętnego dnia reklamę na samochodzie może zobaczyć nawet 30 tysięcy osób. Sam przyznaj, że to całkiem spora grupa potencjalnych klientów! W rzeczywistości reklama umieszczana na pojazdach dociera do większej liczby osób niż billboardy, radio czy direct mail. Mało tego, większość osób twierdzi, że reklamy w pojazdach są rzeczywiście bardziej zauważalne, bardziej zapadające w pamięć i sprawiają, że z ich pomocą klienci podejmują działania zdecydowanie szybciej niż w przypadku tradycyjnych form reklamy.

Reklama na samochodzie nie naruszy także w dużym stopniu zasobności Twojego portfela – choć ciężko na początku oszacować, jaki wynik może uzyskać kampania i stwierdzić, że odniesie ona sukces. Istnieje wiele mediów, w których można kupić miliony wrażeń i wypromować swoją markę na większą skalę, jednak należy liczyć się z tym, że będzie Ciebie to kosztować pokaźną sumę. Kalkulując koszty marketingu samochodowego oraz inne możliwości reklamowe, można zauważyć, że reklamy umieszczane na samochodach są zdecydowanie tańsze niż ich odpowiedniki.

Podsumowując, reklama na pojeździe – w formie kalkomanii, magnesów czy oklejania folią – to świetny sposób na wprowadzenie na rynek małych i lokalnych firm. Dzięki niedużej inwestycji możesz zamienić samochód lub ciężarówkę w mobilny billboard, który dociera do potencjalnych klientów i powoduje, że telefony będą dzwonić od świtu do nocy. Dodatkowo, dzięki reklamie z boku pojazdu, nie będziesz miał nic przeciwko, kiedy utkniesz w kilku kolejnych korkach – to z pewnością się opłaci się Twojej firmie!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 + 15 =