Handel i usługi

Firma w Holandii – czy konieczne jest fizyczne biuro?

Kiedy ktoś zdecyduje się na założenie firmy, jedną z kwestii do rozwiązania jest zadbanie o siedzibę firmy. Wiążą się z tym jednak pewne koszty. Faktem jest, że przez pierwsze miesiące działalności, przychody mogą nie być wystarczająco wysokie, aby m.in. opłacić biuro z atrakcyjnym adresem i solidnym zapleczem biurowo-konferencyjnym. Bez obaw! Mamy rozwiązanie dla tego problemu, a jest nim wirtualne biuro.

Wirtualne biuro – co to oznacza?

Termin ten wskazuje na pakiet usług związanych z szeroko pojętą obsługą biurową, wraz z jej otoczką. Firma dostaje adres biurowy – często w atrakcyjnej okolicy – z którego korzysta zgodnie z wybranym obszarem usług. A są to np. takie sytuacje, jak:

  • spotkania z kontrahentami i klientami
  • obsługa poczty tradycyjnej, która przychodzi na adres biura
  • przygotowanie dokumentacji związanej z działalnością firmy itd.

Klient płaci tylko za bieżącą obsługę, czas korzystania z biura i dostępnych w ramach umowy wygód, takich jak sala konferencyjna, powierzchnia biurowa, linia telefoniczna, łącze internetowe, urządzenia biurowe, odbiór listów itp.

Czy można skorzystać z wirtualnego biura także w Holandii?

Wirtualne biuro w Holandii jest jak najbardziej możliwe do pozyskania. Dzięki temu nowo otwarta firma może znacznie obniżyć początkowe koszty związane ze swoją działalnością.

Wraz z adresem biura, firma może pozyskać także dostęp do dodatkowych usług, dzięki czemu sama nie musi zatrudniać dodatkowego personelu. Chodzi m.in. o obsługę sekretarską, redagowanie pism czy tłumaczenia językowe.

Jedną z godnych zaufania firm, które świadczą tego typu usługi jest FBS24. Proponuje ona kompleksowe podejście do biurowej obsługi firm, dzięki czemu te ostatnie oszczędzają czas i pieniądze, korzystając przy tym z nowoczesnych rozwiązań biznesowych. Dostają bowiem do dyspozycji nowoczesne, odpowiednio wyposażone wnętrza i mogą korzystać z umiejętności biurowych i językowych odpowiednio wyszkolonych osób. Płacą przy tym jedynie za to, z czego korzystają, nie musząc ponosić żadnych kosztów w rodzaju np. czynszu, na który zwykle podpisuje się umowę na kilka miesięcy do przodu i z uwzględnieniem kaucji.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy + 7 =