ogólne

Pałac Domaniowski- miejsce, gdzie można zorganizować bajeczny ślub

Pary młode nauczone doświadczeniem zdaje się- powróciły do nieco bardziej kameralnych wesel, ponieważ huczne zabawy pochłaniają ogromne środki finansowe, a ich organizacja zajmuje dużo czasu.

Ślubne trendy w 2020 roku

Większość portali i blogów okołoślubnych sugeruje, że popularne będą śluby na łonie natury na przykład w przydomowym sadzie lub polnej łące, bo Młodzi zaczynają sobie cenić bliskość natury. Bardzo możliwe również, że śluby na stadionie, w zoo czy starej stodoły wypełnionej sianem również znajdą się na czele listy najbardziej zaskakujących miejsc na uroczystość ślubną.

A co jeśli chodzi o ubiór?

Tutaj zaczyna się powracać do skromnych, delikatnych sukien, które mają w sposób finezyjny podkreślić urodę Panny Młodej, lecz nie w sposób nachalny i prostacki, a subtelny. U panów nic się nie zmieniło nadal obowiązkowym strojem na uroczystości ślubnej, będzie smoking lub garnitur. Najlepiej, żeby ładnie komponował się z suknią Panny Młodej.

A co dla tych, którzy po weselu oczekują czegoś więcej?

Ich z pewnością zaintryguje wesele w pałacu i ślub w okolicach Warszawy. Znajduje się tam urokliwy Pałac Domaniowski, w którym Państwo Młodzi poczują się jak w bajce. Zresztą nie ma w tym ani grama przesady, gdyż tak urokliwa okolica i profesjonalna organizacja wesela zdarza się naprawdę rzadko. W Pałacu Domaniowskim panuje iście królewska atmosfera, a wszystkie uroczystości ślubne mają w sobie ziarnko arystokratycznej fantazji.

Czym może zaskoczyć Młodych Pałac Domaniowski?

Na pewno swoim ogromem. Tutaj z pewnością można zorganizować wesele na 200 lub 300 osób i nie martwić się brakiem miejsca. Istnieje możliwość organizacji ślubu nie tylko wewnątrz pałacu, lecz również w tutejszym ogrodzie. Specjalnie z tej okazji ustawiane są krzesła, rozwieszane ślubne dekoracje, a nawet rozwijany czerwony dywan dla Pary Młodej, po którym może śmiało kroczyć do ołtarza.

Również pokoje w Pałacu Domaniowskim są urządzone ze smakiem i zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami ekskluzywnych klientów. Gdy skończy się uroczystość ślubna Para Młoda- może je wynająć, by spędzić w ich wnętrzu noc poślubną. Oczywiście jako prezent od właścicieli pałacu otrzyma spory rabat cenowy.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 + dwa =