4 rzeczy, które musisz wiedzieć o rollup-ie

Każdy, kto przynajmniej trochę zna się na marketingu, wie, że rollupy to przedmioty, które pełnią w nim bardzo ważną rolę. Można je zabierać ze sobą na spotkania czy też targi, a co najważniejsze – istnieje możliwość wyróżnienia się z ich pomocą. Co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Roll up: wygodna podstawa

Roll up to – mówiąc inaczej – stojak na reklamę. Składa się on ze stelaża i grafiki, która jest na nim umieszczona – w głównej mierze logo marki, jej hasło lub coś, co ja identyfikuje. Przedmiot ten charakteryzuje się bardzo prostym montażem orz demontażem. Zajmuje niewiele miejsca, w związku z czym można go zabierać ze sobą między innymi na konferencje, targi, spotkania biznesowe i tym podobne.

Doskonały nośnik reklamy

Każdy roll-up to z pewnością świetny nośnik marketingowy. Jest to przedmiot bardzo efektowny i efektywny – w szybki i prosty sposób przyciąga uwagę potencjalnych klientów i sprawia, że interesują się oni promowaną marką.

Niezliczone możliwości

W przypadku roll-up’ów, główną rolę pełnią oczywiście zdjęcia oraz treści umieszczone na nich. Ważne jednak jest to, aby pamiętać, że na dostępnej powierzchni należy zawrzeć tylko i wyłącznie najbardziej istotne informacje, na przykład logo firmy, hasło reklamowe oraz dane kontaktowe. Wszystkie treści powinny znajdować się na wysokości oczu potencjalnego klienta. Muszą również mieć elegancką grafikę o jak najwyższej rozdzielczości.

Z czego wykonuje się rollupy?

Rollupy są najczęściej wykonywane z aluminium, jednakże niektóre firmy oferują także takie, które wyprodukowano z metalu. Ostatni z rodzajów jest w głównej mierze przeznaczony do wystawiania na zewnątrz budynków. Są one bardzo trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne, takie jak deszcz czy promienie słoneczne. Konstrukcje aluminiowe z kolei nadają się do wnętrza budynku. Każdy rollup posiada stelaż oraz kasetę z mechanizmem, który pozwala rozsuwać oraz zasuwać grafikę w dowolnym momencie. Z tyłu znajduje się specjalna rurka, na której opiera się grafika właśnie.

Copyshop.krakow.pl

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twelve + 15 =