Różne

Praca nie ucieknie

Spokojnie – jeżeli jesteś inżynierem o prace nie masz się co martwić! Nawet w czasach kryzysu firmy wciąż poszukują zdolnych inżynierów, którzy swą wiedzą pomogli by w dalszym rozwoju ich firmy. Ponieważ coraz większą role w naszym życiu odgrywają komputery i internet, dlatego osoby potrafiące biegle się nimi posługiwać są tak bardzo pożądane.

Każdy inżynier jest teraz w cenie, a działy Headhunting wielkich firm i korporacji stale przeczesują rynek w poszukiwaniu tych najzdolniejszych specjalistów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem pomogą przeprowadzić firmę przez kryzys gospodarczy, który już od 2 lat kształtuje rozwój gospodarczy świata.

Jeżeli jesteś inżynierem nie masz się o co martwić – właściwie jedyne co musisz zrobić to zadbać o to, by Twoje CV trafiło do Agencji Pośrednictwa Pracy (najlepiej kilku, byś miał większy wybór) i gotowe – teraz spokojnie możesz czekać na telefony, które już w niedługim czasie powinny zacząć dzwonić jak szalone. Dobrym pomysłem jest również umieszczenie swojego CV na kilku stronach z ogłoszeniami pracy – wtedy można dostać pracę bez udziału pośrednika.

Udostępnij