Handel i usługi

Drukarnia cyfrowa w Krakowie

W pięknym mieście Krakowie jest dużo usług poligraficznych, gdzie mogą Państwo zlecić odpowiednie nadruki. 

Elite WorldPrint

Zdobyte doświadczenie niemal wszystkich pracowników przynosi znakomite efekty w realizacjach. Firma głównie zajmuje się drukiem cyfrowym na surowcach naturalnych i drukiem sublimacyjnym, który zapewnia doskonałą jakość wydruku zarówno na dzianinach, jak i np. tkaninach poliestrowych. Firma Elite WorldPrint jest przyjazna klientom i otwarta na wszelkie propozycje biznesowe.

Vprint

Rzetelną i profesjonalną firmą jest również mieszcząca się w Krakowie drukarnia Vprint. Świadczą oni usługi, aż w 90% rodzajów druku dostępnych na rynku. Dzięki nowoczesnym maszynom firma ta jest w stanie sprostać największym wymaganiom stawianym przez potencjalnych klientów. Specjalizują się w druku cyfrowym, druku wieloformatowym i chyba najpopularniejszym druku offsetowym. Vprint zawsze dba o każdego klienta i często ma w swojej ofercie różne ciekawe promocje. Np. obecnie jest dostępna bardzo ciekawa promocja na druk wizytówek. Promocja dotyczy 100 sztuk wizytówek STANDARD na podstawie projektu przesłanego przez klienta.

Drukarnia

Ta znana i szanowana drukarnia cyfrowa w Krakowie ma aż sześć oddziałów do dyspozycji wszystkich klientów. Drukarnia oferuje szeroko pojęte usługi poligraficzne, które są wykonywane nawet dla najbardziej wymagających klientów. W swojej szerokiej ofercie ma efektowne fotokalendarze, oprawę prac, wizytówki, pieczątki, plakaty, czy banery. Z usług tej cenionej firmy korzystały różne przedsiębiorstwa z wielu branż, ale ciekawostką jest to, że Drukarnia realizowała zlecenia nawet dla Urzędu Marszałkowskiego. Każdy klient ma możliwość wykonania komputerowej wizualizacji wybranego designu. To znakomite rozwiązanie umożliwiające sprawdzić jak będzie prezentował się dany wzór na produkcie. Drukarnia ma konkurencyjne ceny, odpowiednie doświadczenie i bardzo dobra opinię dotychczasowych zleceniodawców.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 + siedem =