Ślub i wesle

Jakie kwiaty do bukietu ślubnego wybrać latem?

Organizacja ślubu wiąże się z lekkim stresem, ale jest to piękny czas. Każda Para Młoda pragnie dopiąć wszystko na ostatni guzik i cieszyć się tą wyjątkową chwilą. Jeśli ceremonia odbywa się latem, warto rozważyć ślub w pałacu, który zapewni niezapomniane wrażenia.

Bukiet ślubny

Wybór bukietu jest dla przyszłej Panny Młodej nie lada wyzwaniem. Zwłaszcza w okresie letnim trzeba zwrócić uwagę na to, które kwiaty najlepiej się nadają. Można postawić na klasykę – dalie i róże doskonale się sprawdzą nawet w trakcie upału. To kwiaty bardzo trwałe, dlatego nie trzeba się martwić, czy wytrzymają całą noc. Kolejną ciekawą opcją są storczyki, które sprawdzą się również w dekoracji stołów i samochodu do ślubu. Te piękne kwiaty wytrzymują bez wody nawet do dwóch dni i nie tracą przy tym uroku i świeżości. Doskonałym urozmaiceniem bukietu ślubnego są także frezje, które dodają niewinności i dziewczęcości.

Warto zauważyć, że symbolem lata są słoneczniki, które ładnie wzbogacą bukiet ślubny. Kojarzą się ze stylem rustykalnym, dodadzą bukietowi oryginalności i świeżości. Jeśli Panna Młoda nie może się zdecydować na jeden rodzaj kwiatów, można spróbować różnych wiązanek, łączenia kwiatów, które doskonale będą się uzupełniać. Zastosowanie kilku rodzajów kwiatów pozwoli dodać koloru wiązance i będzie się prezentować niezwykle efektownie.

Ślub w pałacu

Bez względu na to, które kwiaty będą towarzyszyć Parze Młodym w tym dniu, ślub w pałacu doskonale się sprawdzi. Przepiękne wnętrza, urozmaicone kwiatowymi dodatkami zachwycą każdego gościa i zapewnią ciekawe doznania.

Dobierając kwiaty do bukietu, trzeba pamiętać o tym, aby były trwałe. Najczęściej są to róże, dalie i frezje, ale coraz częściej także oryginalne słoneczniki.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 + 20 =